
De TOONBANKDISPLAY MET 10 MAGNETISCHE SCHAALTJES - Ø 11 cm combineert functionaliteit en design. Elk magnetisch schaaltje van 11 cm hecht zich stevig aan de display, waardoor het perfect is om kleine spulletjes makkelijk te categoriseren, tentoonstellen of organiseren.
Perfect voor winkels of knutselbeurzen, deze display biedt veelzijdige mogelijkheden die de aandacht trekken. Met tien magneetschalen erbij, zijn aanpasbare opstellingen een fluitje van een cent, waardoor je de aandacht precies krijgt waar je 'm hebben wilt.
Of je nu sieraden tentoonstelt of kantoorartikelen organiseert, dit displaysysteem zorgt voor een nette en overzichtelijke presentatie zonder dat je toegankelijkheid hoeft in te leveren. Ervaar naadloze organisatie met een vleugje elegantie.
| Merk | Toolland |
| Model | HPUT2D |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 120 mm |
| Hoogte van het product | 155 mm |
| Breedte van het product | 130 mm |
| Gewicht Product | 1726 g |
| Inhoud van de set | 10 x magnetische bakjes |
| Benodigde batterij | Nee |
| Extra materiaal | Rubber,Roestvrij staal |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Aantal stuks | 10 |
| Teller display | Ja |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Magnetisch |
| Diameter magneet | 100 mm |
| Materiaal | Karton |