
WIMA 0,1µF 250V 10mm condensator biedt super betrouwbare prestaties dankzij de innovatieve interne aansluitingen. Het design zorgt ervoor dat de draad elektrisch contact maakt met het hele oppervlak van de elektrode, waardoor inductie minimaal is.
Met goede verzwakking en zelfresonantie, zoals te zien is in de technische gegevens en grafieken, is deze condensator super geschikt voor veeleisende elektronische toepassingen. Hij voldoet aan de strikte PCM-eisen van 7,5 tot 37,5 mm en gebruikt gemetalliseerde polyesterfilm voor de beste prestaties.
| Merk | WIMA |
| Model | 1MK100 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 3 mm |
| Hoogte van het product | 14 mm |
| Breedte van het product | 12 mm |
| Gewicht Product | 0.6 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra materiaal | Opgedampt aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Type condensator | Filmcondensatoren |
| Electrische capaciteit | 0.1 µF |
| Vlamvertragend | Ja |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Maximale spanningswaarde | 250 V |
| Maximale tolerantie | 30 % |
| Minimale tolerantie | 10 % |
| Zelfresonerend | Ja |
| Type behuizing | Ingekapseld,Plastic |
| Pitch | mm |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |