
WIMA 0.47µF 630V 27,5mm condensators bieden betrouwbare interne verbindingen met een simpel ontwerp: de draad maakt elektrisch contact met het hele terminaloppervlak van de elektrode, waardoor de inductantie minimaal blijft.
Deze condensatoren bieden uitstekende demping en zelfresonantie-eigenschappen, zoals je kunt zien in de technische gegevens en grafieken. Ze voldoen aan strenge eisen met hun PCM die varieert van 7,5 tot 37,5 mm.
Gemaakt van gemetalliseerde polyesterfolie, zijn deze condensatoren ideaal voor toepassingen waar duurzaamheid en hoge prestaties cruciaal zijn.
| Merk | WIMA |
| Model | 27MPS470 |
| Primaire kleuren | Rood |
| Extra kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 9 mm |
| Hoogte van het product | 24 mm |
| Breedte van het product | 32 mm |
| Gewicht Product | 6.8 g |
| Type montage | Printplaat |
| Extra materiaal | Opgedampt aluminium |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Type condensator | Filmcondensatoren |
| Electrische capaciteit | 0.47 µF |
| Vlamvertragend | Ja |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Maximale spanningswaarde | 630 V |
| Maximale tolerantie | 30 % |
| Minimale tolerantie | 10 % |
| Zelfresonerend | Ja |
| Type behuizing | Ingekapseld,Plastic |
| Pitch | mm |
| Materiaal | PET (polyethyleentereftalaat) |