
Het 5 x 5 m crèmekleurige zonnezeil biedt je de beste bescherming tegen de hitte en schadelijke UV-stralen. Het is gemaakt van hoogwaardig, duurzaam materiaal dat super efficiënt schaduw creëert. Dit zonnezeil is ideaal voor bij het zwembad, op het terras of gewoon in je buitenruimte.
Voordelen zijn onder andere makkelijke installatie, weerbestendigheid en een verbeterd uiterlijk van je buitenruimte. Denk aan de koele schaduw van een boom; dit zeil geeft je een vergelijkbare verfrissende ervaring.
Naast functionaliteit geeft het een moderne, luxe uitstraling aan je buitenleven. Geniet van zorgeloze momenten buiten, terwijl je ruimte stijlvol en beschermd blijft.
| Merk | Perel |
| Model | GSS4500 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 45 cm |
| Gewicht Product | 4250 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Crème |
| Materiaal (Detail) | Polyester |
| Eigenschap Materiaal | Ademend |
| Vorm Artikel | Vierkant |
| Met (Zeil-)Ringen | Ja |
| Met Bevestigingsmateriaal | Nee |
| Type Zonnedak/Zeildoek | Schaduwdoek |
| Kwaliteit/Gewicht per Vierkante Meter | 160 g |
| Werkzame Lengte/Hoogte | 5 m |
| Niveau van Waterbestendigheid | Waterafstotend |
| Werkzame Breedte | 5 m |
| Type Decoratie/Dessin/Motief | Effen |
| Diameter Ring/Rozet | 40 mm |
| Materiaal | Kunststof |