Pololu 5V, 2,5A Step-Down Voltage Regulator D24V25F5
Artikelnr. 54888 Merk Pololu Model 2850 Share Schrijf een review
Beschrijving Bijlagen
Deze kleine schakelende D24V25F5 step-down (of buck) converter brengt een input spanning tot 38V efficiënt omlaag naar 5V. Met de afmetingen van slechts 0,7″×0,7″ (1,8x1,8cm) kan dit bord een stroom van wel 2,5A leveren. De efficiëntie van de converter is 80% tot 95%, afhankelijk van de input spanning.Verder bevat de module een optionele shut-down pin welke de module in een low-power state brengt met een standby stroom van 20μA tot 350μA en een power-good output pin welke aangeeft of de module de 3,3V kan aanhouden. Ter beveiliging heeft de module reverse-voltage protection, short-circuit protection, thermische beveiliging en een soft-start feature, welke de opstart spanning limiteert.
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Pololu
Model2850
Functionaliteit
Functie Spanningsregelaar
Type conversie Step down
Aansluit gegevens
Input spanning 5 V - 38 V
Output spanning 5 V
Datasheet
Stroom 2,5 A
Efficiëntie 80 % - 95 %
Chip D24V25F5
Type regeling Schakelend
Pololu
71 in extern magazijn
Levertijd 5 tot 7 werkdagen
Pololu 5V, 2,5A Step-Down Voltage Regulator D24V25F5 Geleverd in 5 tot 7 dagen € 29,40
Soortgelijke producten
Vragen en antwoorden
Klant ervaringen
Pololu 5V, 2,5A Step-Down Voltage Regulator D24V25F5 Klik op een ster om een beoordeling te geven