
Ervaar optimale prestaties met de AANLOOPCONDENSATOR 5µF/450V. Deze ronde condensatoren zijn verpakt in een brandwerende behuizing, wat veiligheid en duurzaamheid garandeert in verschillende omgevingen.
Het product heeft een hoge vochtbestendigheid en uitstekende isolatie, perfect voor gebruik in vochtige omstandigheden. Met dubbele mannelijke connectoren en een M8-schroef is de installatie snel en eenvoudig.
Perfect geschikt voor 50/60HZ lampen en motoren, is deze condensator ontworpen om aan veeleisende specificaties te voldoen. Een sterke oplossing voor wie op zoek is naar betrouwbaarheid en verbeterde functionaliteit in hun elektrische componenten.
| Merk | Capaca |
| Model | SUE5U |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 63 mm |
| Gewicht Product | 50 g |
| Diameter eenheid | 34 mm |
| Vorm | Rond |
| Type montage | Schroef |
| Extra materiaal | Fenol |
| Spanning VAC | 450 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Type condensator | Condensatormotor |
| Electrische capaciteit | 5 µF |
| Geïsoleerd | Ja |
| Brandwerend | Ja |
| Dubbele aansluiting | Ja |
| Bestand tegen vocht | Ja |
| Schroefdraadaansluiting | M8 |
| Frequentieclassificatie eenvoudig selecteren | 50/60 Hz |
| Dissipatiefactor | tg d = 1/Q : < 0.004 (100 Hz, 20 °C) |
| Materiaal | Bakeliet |