
Contourmal met vergrendeling geeft je precisie bij elk project. Met een diepte van 4 cm en een breedte van 31,5 cm, past deze plastic profielmal perfect bij onregelmatige vormen.
De vergrendelingsfunctie zorgt ervoor dat je meetresultaten nauwkeurig blijven zonder te verschuiven. Maak zonder gedoe profielen van unieke vormen, zoals sierlijsten en leidingen.
Gebruik de contourmal voor allerlei toepassingen zoals houtbewerking of renovaties. Net als een sleutel die perfect in het slot past, geeft deze mal je een betrouwbare en makkelijke manier om complexe vormen vast te leggen.
| Merk | Toolland |
| Model | CG10 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 10.5 cm |
| Hoogte van het product | 2 cm |
| Breedte van het product | 31.5 cm |
| Gewicht Product | 330 g |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Meetlengte | 25 mm |
| Meetdiepte | 4 cm |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Resolutie | 1 mm |