
Maak kennis met de praktische oplossing voor al je pakketjes: de Dropbox voor postpakketjes van Malmö, met de afmetingen 42 x 26 x 50,5 cm. Ontworpen voor zowel binnen- als buitengebruik, zorgt het voor veilige leveringen, ongeacht het weer.
De stevige stalen constructie zorgt voor extra duurzaamheid en langdurige prestaties. Een veilig sluitsysteem zorgt ervoor dat je pakketten veilig en makkelijk toegankelijk blijven. Weerbestendige poedercoating houdt het er als nieuw uit, zelfs bij slecht weer.
Perfect voor alles, van boeken tot elektronica, past het veelzijdige ontwerp moeiteloos in elke omgeving. Gewoon installeren en genieten van de handige, zorgeloze manier om je post en pakketten te beheren.
| Merk | Perel |
| Model | BG58000V2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 26 cm |
| Hoogte van het product | 50.5 cm |
| Breedte van het product | 42 cm |
| Gewicht Product | 7400 g |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Afwerking | Poedercoating |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 36 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage |
| Materiaal | Metaal |