
Deze hoes voor de grasmaaier biedt duurzame bescherming met afmetingen van 103 x 99 x 56 cm en zorgt ervoor dat hij goed past om de levensduur van je apparatuur te behouden.
Gemaakt van weerbestendig materiaal, voorkomt het roest en slijtage en werkt het als een pantser tegen de elementen, zodat je grasmaaier ook in barre omstandigheden in topconditie blijft.
Het is zo ontworpen dat het makkelijk te installeren en verwijderen is, met versterkte naden die de sterkte verhogen. Het onderhoud is hierdoor echt simpel, net zoals een handschoen aantrekken.
| Merk | Toolland |
| Model | PM2010 |
| Primaire kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 2 cm |
| Hoogte van het product | 46 cm |
| Breedte van het product | 34 cm |
| Gewicht Product | 243 g |
| Materiaal | PE (polyethyleen) |