
Bescherm je barbecue met deze stevige hoes, ontworpen voor modellen tot Ø 80 cm. Gemaakt van waterbestendig polyester, zodat je bbq gewapend is tegen regen, stof en UV-stralen.
Geniet van gemoedsrust, want het verstelbare trekkoord zorgt voor een fijne pasvorm, zelfs op winderige dagen. Het gemakkelijk te reinigen materiaal maakt onderhoud simpel met alleen een vochtige doek.
Of je barbecue nou in het laagseizoen opbergt of even niet gebruikt tussen het grillen door, deze hoes houdt je barbecue in topconditie, zodat hij het hele jaar door klaar is voor gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | BBCW80 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 20 cm |
| Hoogte van het product | 80 cm |
| Diameter eenheid | 80 cm |
| Vorm | Rond |
| UV-bestendig | Ja |
| Waterkolom waardering | 10000 mm |
| Gespbevestiging | Nee |
| Ventilatiesysteem | Nee |
| Materiaal | Geweven plypropyleen |
| Waterbestendig | Ja |