Pololu Glideforce LACT2-12V-20 Lineaire actuator voor lichte toepassingen: 50 kgf, 2 "slag, 0,57" / s, 12 V
Artikelnr. 54284 Merk Pololu Model 2302 Share Schrijf een review
Beschrijving Bijlagen
Glideforce LACT2-12V-20 Lineaire actuator voor lichte toepassingen: 50 kgf, 2 "slag, 0,57" / s, 12V.
Deze 12 V lichte (LD) lineaire actuator met een tandwielreductie van 20: 1 kan lasten tot 50 kgf [110 lbs of 500 N] heffen en is bestand tegen statische belastingen tot 250 kgf [550 lbs of 2500 N]. Het heeft een maximale snelheid van 14,6 mm / s [0,57 ″ / s] zonder belasting en 12,3 mm / s [0,48 ″ / s] bij maximale belasting. Eindschakelaars aan elk uiteinde maken de actuator gemakkelijk te besturen over zijn volledige bewegingsbereik, en de wormaandrijving zorgt ervoor dat de as zijn positie behoudt, zelfs als hij geen stroom heeft. Deze versie heeft een slag van 2 inch en geen feedbackpotentiometer.
Eigenschappen
Merk informatie
Merk Pololu
Model2302
Pololu
13 in extern magazijn
Levertijd 5 tot 7 werkdagen
Staffelkortingen weergeven Gratis verzending! (NL) 30 dagen bedenktermijn Uitstekende service
Aanbevolen producten
Vragen en antwoorden
Klant ervaringen
Pololu Glideforce LACT2-12V-20 Lineaire actuator voor lichte toepassingen: 50 kgf, 2 "slag, 0,57" / s, 12 V Klik op een ster om een beoordeling te geven