
De hoogwaardige soldeerloze breadboards met 640 contactpunten bieden je een ruime basis voor elektronische experimenten en prototypen. Perfect voor tijdelijke projecten of iteratieve ontwerpen, deze prisma's ondersteunen een breed scala aan componenten zonder dat je hoeft te solderen.
Met kleur-gecoördineerde rijen en kolommen zorgen ze voor naadloze schakeling lay-outs, terwijl de genummerde gidsen zorgen voor precieze uitlijning, waardoor fouten worden verminderd en de efficiëntie wordt verhoogd. Het breadboard wordt geleverd met kleefstrips, zodat je het stevig op elk oppervlak kunt plaatsen.
Met zijn robuuste constructie biedt deze breadboard duurzaamheid voor herhaald gebruik, net als bouwstenen die zich aanpassen en je creativiteit laten vliegen met vertrouwen.
| Merk | Velleman |
| Model | SD10N |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 39 mm |
| Breedte van het product | 168 mm |
| Gewicht Product | 66 g |
| Aantal stuks | 1 |
| Type printplaat | High-Q |
| Diepte broodplank | 39 mm |
| 14-pins IC capaciteit | 9 |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Aantal bindpunten | 640 |
| Materiaal | ABS |