
De INGEGOTEN TRANSFORMATOR 12VA is ontworpen om elektrische energie efficiënt om te zetten voor allerlei toepassingen. Met dubbele uitgangen van 2 x 24V en een stroomcapaciteit van 2 x 0,250A, zorgt hij voor een stabiele prestatie.
De voordelen zijn onder andere een hoge thermische efficiëntie en betrouwbare werking in verschillende omgevingen. Het ingekapselde ontwerp beschermt tegen invloeden van buitenaf, wat zorgt voor een lange levensduur.
Perfect voor systemen die een precieze spanningsomzetting nodig hebben, of je nu gevoelige elektronica van stroom voorziet of bezig bent met prototypeprojecten, deze transformator zorgt voor een constante en veilige energieoverdracht.
| Merk | Alphabet Components |
| Model | 2240120M |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 47 mm |
| Hoogte van het product | 39 mm |
| Breedte van het product | 74 mm |
| Gewicht Product | 382 g |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Printplaat,Through hole |
| Ingangsspanning VAC | 230 V |
| Diëlektrische sterkte | 5 kV |
| Nominale uitgangsstroom | 0.25 A |
| Isolatieweerstand VDC | 5 MΩ |
| Maximale temperatuur voor klasse E | 95 °C |
| Ingekapselde transformator uitgangsspanning VAC | 24 V |
| Vermogenstransformator | 12 VA |
| Maximale secundaire spanningstolerantie bij 230 V | 7 % |
| Minimale secundaire spanningstolerantie bij 230 V | 3 % |
| Thermische klasse | E |
| Certificeringen | Kruip- en luchtwegen conform IEC742 |
| Maximale temperatuur materialen | 120 °C |
| Mogelijkheid tot thermische beveiliging | Ja |
| Type aansluiting | Aansluitpin |
| Bescherming tegen kortsluiting | Ja |
| Maximale omgevingstemperatuur | 40 °C |
| Aantal uitgangspunten | 2 |
| Type transformator | Ingekapseld |