
De IR Demodulator 38kHz/600µs combineert precisie en efficiëntie in een compacte metalen behuizing en is ontworpen voor top prestaties in IR afstandsbedieningssystemen. Dit apparaat demoduleert infraroodsignalen met een frequentie van 38kHz en een reactietijd van 600 microseconden.
Met zijn stevige metalen omhulsel is hij superduurzaam, waardoor hij prima tegen een stootje kan in allerlei omgevingen. Omdat hij ook nog eens heel snel reageert, is hij perfect voor situaties waar je gelijk moet handelen, zoals bij smart homes en entertainmentsystemen.
Dankzij de nauwkeurige signaalverwerking worden storingen tot een minimum beperkt, wat zorgt voor betrouwbare communicatie tussen zender en ontvanger. Deze demodulator is superbelangrijk voor het maken van snelle en efficiënte IR-gebaseerde toepassingen.
| Merk | Any brand |
| Model | IR38DM |
| Behuizing | 7.3 x 7.6 x 5.2mm ±0.3mm |
| Werktemperatuur | -10°C ~ +60°C |
| Uitgang | actief laag |
| Voedingsspanning | 4.5V ~5.5V |
| "uitgang laag" spanning | 0.2V |
| BPF centerfrequentie | 38kHz |
| Soldeertemperatuur | 260°C, t< 5sec |
| Signaalbereik | max. 10m |
| Golflengte | nm |
| Verbruik | 0 W |
| Gewicht | Kg |