
De Jung troffel, met een gewicht van 320 g, Paris model, is gemaakt voor precisie en gebruiksgemak. Het ergonomische ontwerp zorgt ervoor dat hij moeiteloos te hanteren is, waardoor het een onmisbaar stuk gereedschap in je collectie is.
Met een stevige constructie blinkt deze troffel uit in verschillende toepassingen, van fijn detailwerk tot bredere streken. Het Paris-model zorgt elke keer voor optimale prestaties en biedt de perfecte balans tussen duurzaamheid en design.
Gebruik het moeiteloos voor gladstrijken of het aanbrengen van lagen met ongeëvenaarde efficiëntie. Gemaakt voor duurzaamheid, de Jung troffel garandeert consistente resultaten, waardoor elke klus soepel en efficiënt verloopt als een goed ingestudeerde uitvoering.
| Merk | Jung Henkelmann |
| Model | HES356180 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Diepte van het product | 180 mm |
| Breedte van het product | 120 mm |
| Gewicht Product | 330 g |
| Vorm | Ovaal |
| Gebruikersniveau | Hobby |
| Materiaal handvat(ten) | PVC (polyvinyl chloride) |
| Truweel type | Truweel |
| Materiaal | Metaal |