
De LCD 20 x 2 levert scherpe, hoogcontrast visuals dankzij de transflectieve technologie, wat ervoor zorgt dat je het scherm goed kunt lezen in verschillende lichtomstandigheden. Het ontwerp met de onderste kijkhoek zorgt voor de beste schermhoeken voor soepele bediening.
Met een gele achtergrondverlichting verbetert het de zichtbaarheid, zelfs bij weinig licht. Ideaal ontworpen voor compacte toepassingen, past dit display perfect in kleine ruimtes zonder in te leveren op helderheid. De robuuste constructie zorgt voor langdurige prestaties in veeleisende omgevingen.
| Merk | Powertip |
| Model | LCD2002BLC |
| Achtergrondverlichting | LED |
| LCD type + kleur | STN geel-groen |
| Voeding (Vdd-Vss) | -0.3 ~ 5.5V |
| Ingangsspanning (Vi) | -0.3 ~ Vdd |
| Ingangsspanning (Vdd) | 4.7 ~ 5.5V (bij +5V) / 2.7 ~ 5.3V (bij +3.3V) |
| Voedingsstroom (Idd) | 2.5mA typ. (bij Vdd = 5V) |
| Aanbevolen stuurspanning voor LCD (Vdd-V0) | 0°C tot +50°C |
| Doorlaatspanning van LED (Vf) | 4.2V typ. (bij 25°C) |
| Doorlaatstroom van LED (If) | 140mA (bij 25°C) |
| Afmetingen module | 116.0 x 37.0mm |
| Schermgrootte | 83.0 x 18.6mm |
| Grootte van de dots | 0.6 x 0.65mm |
| Karaktergrootte | 3.2 x 5.55mm |
| GND | 1 (Vss) |
| +5V | 2 (Vdd) |
| Contrast adjustment | 3 (V0) |
| H/L register select signal | 4 (RS) |
| H/L read/write signal | 5 (R/W) |
| H/L enable signal | 6 (E) |
| H/L data bus lines | 7 ~ 14 (DB0 ~ DB7) |
| +4.2V for BKL | 15 (A) |
| Power supply for BKL (0V) | 16 (K) |