
Laad je apparaten efficiënt op met de LED-voeding enkele uitgang 12 VDC 16 W. Deze stevige voeding zorgt voor betrouwbare prestaties voor al je 12-volt elektronica.
Voordelen zijn onder andere energie-efficiëntie, compact ontwerp en bescherming tegen overstroming. Met zijn enkele output kan hij moeiteloos verschillende taken aan, van het voeden van LED-strips tot andere laagspanningsapparaten.
Specificaties bevatten een capaciteit van 16 watt, wat zorgt voor een stabiele en consistente 12 VDC output. Het lichte ontwerp maakt het eenvoudig te installeren en te integreren in bestaande systemen. Gebruik het in situaties waar een ononderbroken stroomvoorziening cruciaal is.
| Merk | Glacial Power |
| Model | GP-CVP016N-12V |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 36 mm |
| Hoogte van het product | 24 mm |
| Breedte van het product | 75.3 mm |
| Gewicht Product | 97.4 g |
| IP waarde | IP65 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | Schroef |
| Minimale ingangsspanning VAC | 90 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Elektrische bescherming | Overstroom,Kortsluiting |
| Nominale uitgangsstroom | 1.33 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Type behuizing | Ingesloten |
| Uitgangsvermogen | 16 W |
| Technologie type | Gelijkspanningsindicator |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 0.3 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 0.15 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | GP |
| Uitgangsspanning VDC | 12 V |
| Uitgangsrendement | 81 % |
| Materiaal | ABS |