
De MEUBELVERPLAATSER biedt een stevige oplossing om zware lasten moeiteloos te verplaatsen, en kan tot 100 kg aan zonder problemen. Hij heeft een compact ontwerp van 23 x 17 x 5,2 cm, wat zorgt voor gemak en efficiëntie in elke omgeving.
Profiteer van de set van 4 stevige verhuizers, die allemaal soepel onder zware meubels zoals banken, kasten en koelkasten glijden. Dit maakt het herschikken een stuk makkelijker en vermindert de fysieke inspanning die normaal bij dit soort klussen komt kijken.
Denk eraan als een klein maar krachtig hulpmiddel, vergelijkbaar met hoe een hefboom kracht vermenigvuldigt met minimale inspanning. De stevige constructie zorgt voor een lange levensduur en herhaald gebruik, terwijl het je vloeren beschermt tegen krassen dankzij de zachte, maar toch sterke oppervlakte-interactie.
| Merk | Toolland |
| Model | QT107 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 17 cm |
| Hoogte van het product | 5.2 cm |
| Breedte van het product | 23 cm |
| Gewicht Product | 2460 g |
| Met handgrepen | Ja |
| Extra materiaal | ABS |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Materiaal wielen | Polypropyleen |
| Rem inbegrepen | Nee |
| Slip vast | Ja |
| Type wielen | Zwenkbaar |
| Aantal wielen | 36 |
| Diameter wielen | 3 cm |
| Aantal stuks | 4 |
| Maximale belasting per stuk | 25 kg |
| Materiaal | Metaal |