
De Mini IP-camera levert haarscherpe beelden met zijn 2 MP resolutie en geavanceerde pan-tilt-zoom functionaliteit. Perfect voor binnenbewaking, het biedt veelzijdige beveiligingsdekking van je leefruimtes.
Uitgerust met zowel LAN- als wifi-connectiviteit zorgt de camera voor een naadloze integratie met je bestaande netwerk. Beelden worden veilig opgeslagen op een SD-kaart of via een externe NVR-recorder voor gemakkelijke weergave en toegang.
Ingebouwde infrarood-LED's zorgen voor nachtzicht tot 10 meter, waarbij elk detail wordt vastgelegd, zelfs in totale duisternis. Dit compacte maar krachtige apparaat geeft je gemoedsrust en houdt overal waar je het nodig hebt een oogje in het zeil.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ECAMIP801 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Hoogte van het product | 120.9 mm |
| Gewicht Product | 295 g |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Ingangsspanning VDC | 5 V |
| Diameter eenheid | 87.5 mm |
| Stroomverbruik vermogen | 7 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Weerbestendig | Nee |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Ingangsspanning VDC 2 | 5 V |
| Type interface | USB |
| USB type | Micro USB |
| Compatibel met | Android,iOS,Windows® |
| Wi-Fi beveiliging | 64/128-bits WEP,WPA2 - PSK,WPA - PSK,WPA/WPA2,WPS |
| Type geheugenkaart | Micro SD,Micro SDHC,Micro SDXC |
| Verstelbare hoek | Nee |
| SD-kaartsleuf | Ja |
| Cameratype | Pan tilt zoom camera (PTZ) |
| Resolutie camera | 1920 x 1080 |
| Sluitertijd | 1/3 s - 1/100,000 s |
| Aantal pixels | 2 |
| IR-leds | Ja |
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Reset-functie | Ja |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Nee |
| Minimale verlichting | 0,01 lux @ F1,2 (AGC aan) - 0 lux met IR |
| Lenstype | vast |
| Lensopening |
|
| Auto gain control (AGC) | Ja |
| Auto iris | Ja |
| Automatische dag/nachtdetectie | Ja |
| Backlight compensation (BLC) | Ja |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) | Nee |
| H.264-type | Baseline profile,High profile,Main profile |
| Bereik infrarood nachtzicht | 10 m |
| IR-filter | Ja |
| Maximale panhoek | 355 ° |
| Maximale relatieve vochtigheid | 95 % |
| Maximale kantelhoek | 90 ° |
| Maximale videobitsnelheid | 8 Mbit/s |
| Interessegebied (ROI) | ondersteunt 1 vaste regio voor elke stream |
| Langzame sluiter | Nee |
| Verticaal gezichtsveld (FOV) | 57 ° |
| Breed dynamisch bereik WDR | Digitaal WDR |
| Breed dynamisch bereik (WDR) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | hoofdstroom: H. 264; substroom: H.264/MJPEG |
| Slim infrarood | Nee |
| Hoogtecompensatie (HLC) | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidspreker | Ja |
| Lensgrootte | 2.8 mm |
| Maximale draadloze frequentie | 2.483 GHz |
| Minimale draadloze frequentie | 2.4 GHz |
| Compressiesnelheid audio | 16Kbps (G.722.1),16Kbps(G.722.1),32-160Kbps(MP2L2) |
| Standaard audiocompressie | G.711,G.722.1,G.726,MP2L2,PCM |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) | 106 ° |
| Draadloze afstand | 50 m |
| Type sensor | 1/2,8" progressieve scan CMOS |
| Materiaal | ABS |