
De Mornsun industriële DIN-rail voeding is een mega betrouwbare oplossing voor stroom met een enkele uitgang van 30 W, speciaal ontworpen voor 24 V en 1,5 A toepassingen. Het product combineert Duitse precisie met hoge kwaliteitsstandaarden.
Deze voeding zorgt voor energie-efficiëntie en is niet duur, wat zowel op korte als lange termijn flink wat geld bespaart. Omdat het voldoet aan de IEC62368-normen voor EMC en verschillende veiligheidsnormen, is het geschikt voor allerlei industriële toepassingen die stabiliteit en betrouwbaarheid nodig hebben.
Of je hem nu gebruikt in fabricagelijnen of automatische besturingssystemen, de voeding levert consistente prestaties. De stevige constructie en specificaties, zoals de ondersteuning voor een breed scala aan internationale normen, benadrukken zijn veelzijdigheid en betrouwbaarheid in veeleisende omstandigheden.
| Merk | Mornsun |
| Model | LI30-20B24PR2 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 59 mm |
| Hoogte van het product | 92.66 mm |
| Breedte van het product | 35 mm |
| Gewicht Product | 115 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | DIN-rail |
| Minimale ingangsspanning VAC | 85 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 264 V |
| Nominale uitgangsstroom | 1.5 A |
| Aantal uitgangspunten | 1 |
| Ingangsspanning VDC 1 | 120 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 370 V |
| Uitgangsvermogen | 36 W |
| Ingangsstroom bij 115 VAC | 0.9 A |
| Ingangsstroom bij 230 VAC | 0.5 A |
| Maximale ingangsfrequentie | 63 Hz |
| Minimale ingangsfrequentie | 47 Hz |
| Serie voedingen | LI |
| Uitgangsspanning VDC | 24 V |
| Materiaal | ABS, hittebestendig (UL94V-0) |