
Ervaar ongeëvenaarde hechting en duurzaamheid met de NITTO isolatietape in een levendige groene tint. Met een breedte van 50 mm en een royale lengte van 20 m, is deze tape ontworpen voor uitstekende isolatie en bindoplossingen.
Deze hoogwaardige tape is top in allerlei toepassingen, van elektrische bedrading tot het afdichten van lekkende leidingen. De stevige constructie zorgt ervoor dat hij nauwelijks slijt, zelfs onder uitdagende omstandigheden.
Met NITTO isolatietape kun je moeiteloos verbindingen vastzetten en componenten beschermen, terwijl je toch flexibiliteit en gebruiksgemak behoudt. De opvallende groene kleur zorgt ervoor dat je het makkelijk kunt zien tijdens het aanbrengen, wat precisie en betrouwbaarheid garandeert.
| Merk | Nitto |
| Model | 1042N-VPC |
| Primaire kleuren | Groen |
| Extra kleuren | Blauw,Rood |
| Breedte van het product | 50 mm |
| Gewicht Product | 250 g |
| Hechtingskracht aan drager | 2.67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieband | 0.2 mm |
| Type tape | Isolatietape |
| Tekstgebied volumeweerstand | 1.3 × 1014 Ohm/cm |
| Verlenging | 193 % |
| Aantal stuks | 1 |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |