
De STARTKABEL - 16 mm² zorgt elke keer dat je het nodig hebt voor een efficiënte stroomoverdracht. Gemaakt van hoogwaardige koper, belooft deze startkabel duurzaamheid en uitstekende geleiding, wat energieverlies minimaliseert.
De stevige dikte van 16 mm² betekent dat hij klaar is om zelfs de meest veeleisende taken aan te pakken, wat de prestaties van je voertuig verbetert en betrouwbaarheid garandeert. Hittebestendige isolatie beschermt tegen slijtage en zorgt voor langdurige betrouwbaarheid.
Perfect om auto's, vrachtwagens of zelfs campers aan de praat te krijgen. Klem, laad op en rij met vertrouwen weg. Het is veelzijdig en kan ook gebruikt worden voor het samenstellen van noodkits of doe-het-zelf autoprojecten, waardoor het een onmisbaar hulpmiddel is voor elke autogereedschapskist.
| Merk | Perel |
| Model | ABC16AN |
| Kabellengte | 3 m |
| Primaire kleuren | Zwart,Rood |
| Gewicht Product | 1204 g |
| Draagtas | Ja |
| Maximale nominale stroomsterkte | 220 A |
| Certificeringen | DIN,GS,TÜV |
| Ingangsspanning VDC 1 | 12 V |
| Ingangsspanning VDC 2 | 24 V |
| Type motor | Petrol |
| Geïsoleerd | Ja |
| Kabeldoorsnede (mm²) | 16 mm² |
| Materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |