
Verplaats moeiteloos zware ladingen met de Telescopische Hand Trolley, die een maximale capaciteit van 150 kg heeft. Dit duurzame hulpmiddel past zich soepel aan je behoeften aan, en zorgt elke keer weer voor betrouwbare prestaties.
Het stevige frame in combinatie met een gebruiksvriendelijk ontwerp zorgt ervoor dat je moeiteloos over drempels en opstapjes kunt manoeuvreren. Het telescopische handvat kan verlengd worden voor de beste hefboomwerking, zodat je zonder veel moeite stoepranden kunt nemen.
Perfect voor het verplaatsen van dozen in een magazijn of het verhuizen van meubels thuis, deze steekwagen biedt veelzijdigheid dankzij zijn compacte opslag. De antislip rubberen wielen zorgen voor stabiliteit op verschillende oppervlakken, van tegels tot ruige bestrating.
| Merk | Toolland |
| Model | QT102 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 50 cm |
| Hoogte van het product | 76 cm |
| Breedte van het product | 22 cm |
| Gewicht Product | 10 kg |
| Draagvermogen | 75 kg |
| Opgevouwen hoogte | 80 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Opvouwbaar | Ja |
| Materiaal wielen | Rubber |
| Type wielen | Vast,Pneumatisch,Rubber |
| Aantal wielen | 2 |
| Diameter wielen | 26 cm |
| Werkbelasting | 75 kg |
| Instelbare hoogte | Nee |
| Hoogte Ongevouwen | 120 cm |
| Diepte platform | 29 cm |
| Breedte platform | 29 cm |
| Materiaal | Staal |