
Deze 30-delige Toolland inbussleutelset is super veelzijdig met 15 lange SAE-sleutels en 15 metrische sleutels, perfect voor allerlei klussen.
De sleutels zijn gemaakt van eersteklas chroom-vanadium, wat zorgt voor supersterke en duurzame sleutels. Hierdoor kunnen ze zware belasting en intensief gebruik zonder moeite aan.
In een compact plastic doosje liggen de sleutels netjes geordend, waardoor ze makkelijk te pakken en simpel op te bergen zijn.
Gebruik deze set om zonder moeite bouten en moeren vast of los te draaien, of je nu je fiets, voertuigen of andere machines onderhoudt.
| Merk | Toolland |
| Model | 1613-30 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 40 mm |
| Hoogte van het product | 190 mm |
| Breedte van het product | 130 mm |
| Gewicht Product | 900 g |
| Vorm | L-vorm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Aantal stuks | 30 |
| Inclusief koffer | Ja |
| Materiaal | Chroom-vanadiumstaal (CrV) |