
Ervaar ongeëvenaarde precisie met de WATERPAS 600 mm waterpas. Ontworpen voor nauwkeurigheid, garandeert dit gereedschap elke keer perfect geëgaliseerde oppervlakken.
Lichtgewicht aluminium frame zorgt voor makkelijk gebruik en lange duurzaamheid. De schokabsorberende eindkappen beschermen tegen ongelukkige valpartijen en zorgen voor een lange levensduur.
Uitgerust met dubbele flesjes voor horizontaal en verticaal waterpassen, kan hij elke klus makkelijk aan. Of je nu planken installeert of kasten uitlijnt, deze waterpas zorgt moeiteloos voor perfecte resultaten.
| Merk | Toolland |
| Model | CC110060 |
| Primaire kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 1.8 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 60 cm |
| Gewicht Product | 224 g |
| Met handgrepen | Nee |
| Aantal niveau libellen | 2 |
| Magnetisch/niet-magnetisch | Niet-magnetisch |
| Hoek van de libel | 180°,90° |
| Type libel | Libellen |