
Ervaar de krachtige energie van de XTAR oplaadbare lithium-ion batterij, die een stevige 3,6 V en 5000 mAh capaciteit levert. Gebouwd in het betrouwbare 26650 formaat, voedt hij moeiteloos apparaten met een hoog verbruik, met precisie en een lange levensduur.
Verbeter de efficiëntie van je gadgets met een langere gebruiksduur en consistente stroomoutput, waardoor het perfect is voor zaklampen, draagbare elektronica en noodstroomsystemen. De geavanceerde chemie zorgt voor een stabiele cyclusprestatie en veiligheidsfuncties zoals overlaad- en kortsluitbeveiliging.
Deze batterij heeft een lage zelfontlading, zodat je apparaten altijd klaar zijn voor gebruik, net alsof je een mini-energiecentrale in je zak hebt. Geniet van een naadloze verbinding van energie en duurzaamheid, met de belofte van topprestaties elke keer dat hij aan het werk is.
| Merk | Xtar |
| Model | ICR26650-50 |
| Batterij IEC grootte | 26650 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 68.2 mm |
| Gewicht Product | 95.5 g |
| Accuspanning | 3.6 V |
| Samenstelling batterij | Lithium-ion (Li-ion) |
| Diameter eenheid | 26.5 mm |
| Inclusief koffer | Nee |
| Batterijcapaciteit | 5200 mAh |
| Voorgeladen | Ja |
| Aantal batterijen |