
Ontdek de kracht van veilig transport met de ZUIGNAP zuignap, die tot 45 kg ondersteunt. Verplaats moeiteloos zware glasplaten, metaal en andere materialen met zijn betrouwbare vacuüm.
De kenmerken zijn onder andere een stevige rubberen pad voor optimale grip en een eenvoudig te bedienen ontgrendelingshendel. Perfect voor in de bouw, installatie, en productie, dit gereedschap zorgt voor stabiliteit en efficiëntie. Zie het als je betrouwbare partner wanneer precisie en kracht onmisbaar zijn.
| Merk | Toolland |
| Model | HSC |
| Primaire kleuren | Oranje |
| Veiligheidsfactor | 1/3 |
| Diameter zuignap | 115 mm |
| Aantal zuignappen | 1 |
| Maximale belastbaarheid | 45 kg |
| Minimaal belastingsvermogen | 15 kg |
| Materiaal | Nylon |