
Zwarte kabelmanager tape is een handige oplossing om je kabels te organiseren en vast te zetten. Met een breedte van 16mm en een lengte van 5m is deze tape perfect voor gebruik thuis en op kantoor.
De flexibele structuur maakt het supermakkelijk om kabels om scherpe hoeken en bochten te wikkelen. Het is bestendig tegen slijtage en hitte, dus deze tape zorgt voor een langdurige fixatie.
Gebruik deze tape voor netwerkkabels, audio- of videokabels en snoeren van elektronische apparaten. Minimaliseer kabelwarboel en verhoog de veiligheid met gemak.
| Merk | HPX |
| Model | HPXBG1605 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 1.6 cm |
| Gewicht Product | 31 g |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Type tape | Klittenband |
| Lengte tape | 5 m |
| Dikte band | 0.9 mm |
| Zelfklevend materiaal | Synthetisch rubber |
| Bestand tegen vocht | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen |