
Deze 21-inch Gereedschapskoffer van Perel is 535 x 291 x 280 mm groot en heeft een ruime inhoud van 43,5 liter. Gemaakt van stevig plastic, is hij ontworpen om je gereedschap veilig op te bergen en te organiseren.
De gereedschapskist heeft een uitneembare bak, waardoor je makkelijk bij kleinere spullen kunt komen en de opbergruimte optimaal benut wordt. Twee stevige plastic sluitingen zorgen ervoor dat het deksel goed dicht blijft tijdens het vervoeren of opbergen.
Met een inklapbare handgreep is deze gereedschapskist gemakkelijk mee te nemen, zodat je moeiteloos naar elke projectlocatie kunt gaan. Het is de ideale oplossing om je uitrusting georganiseerd en klaar voor gebruik te houden.
| Merk | Perel |
| Model | OM21 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Oranje |
| Diepte van het product | 267 mm |
| Hoogte van het product | 242 mm |
| Breedte van het product | 486 mm |
| Gewicht Product | 1926 g |
| Binnenbreedte | 494 mm |
| Inwendige diepte | 235 mm |
| Inwendige hoogte | 210 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Ja |
| Inhoud volume | 43.5 l |
| Type slot | Plastic sloten,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Nee |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Aantal laden | 1 |
| Materiaal | Polypropyleen |