
Krachtige en veelzijdige 3-in-1 desktop-stekkerdoos met 2 USB-poorten van 2.4 A en randaarde. Gemaakt om soepel in je werkplekopstelling te passen.
Simpel te bevestigen met de 2 montagebeugels die erbij zitten, voor een stevige en stabiele installatie op elke bureau of tafel. Perfect om meerdere apparaten tegelijk op te laden zonder rommelige snoeren.
De dubbele USB-poorten bieden snelle en betrouwbare oplaadmogelijkheden. Of je nu een smartphone of tablet wilt opladen, met deze stekkerdoos zit je goed.
| Merk | Perel |
| Model | EBP03DSUN1-G |
| Kabellengte | 1.4 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 9 cm |
| Hoogte van het product | 7 cm |
| Breedte van het product | 28.5 cm |
| Gewicht Product | 600 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3680 W |
| Type montage | Klem |
| Extra materiaal | PVC (polyvinyl chloride) |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Randaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Type USB-poort | USB-A |
| Aantal USB-poorten | 2 |
| USB-uitgangsstroom | 2.4 A |
| USB | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Aan/uit indicatielampje | Ja |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 3 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Aluminium |