
Deze 360° elektrische insectenverdelger is ontworpen voor optimale prestaties met twee krachtige 20W lampen. Hij dekt alle hoeken, waardoor elk insect effectief wordt aangetrokken en geëlimineerd.
Met een beschermend gaas houdt het je veilig terwijl het effectief insecten tegengaat, ideaal voor zowel binnen als buiten. De stille werking zorgt voor een rustige omgeving, of je nu buiten aan het eten bent of van een rustige avond binnen geniet.
Het gebruiksvriendelijke ontwerp bevat een afneembare opvanglade voor eenvoudig schoonmaken. De robuuste constructie garandeert duurzaamheid, waardoor het een betrouwbare keuze is om een comfortabele, insectenvrije ruimte te behouden.
| Merk | Perel |
| Model | GIK16ON |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 10 cm |
| Hoogte van het product | 26.5 cm |
| Breedte van het product | 69.6 cm |
| Gewicht Product | 2770 g |
| IP waarde | IPX0 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Talen van de handleiding | Nederlands,Engels,Frans,Duits,Pools,Portugees,Spaans |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Type montage | Plafond,Vrijstaand |
| Minimale ingangsspanning VAC | 220 V |
| Maximale ingangsspanning VAC | 240 V |
| Timer | Nee |
| Kleur lamp | UV |
| Ventilator | Nee |
| Herbruikbaar | Ja |
| Type ongediertebestrijding | Insect |
| Insectenwerende methode | Elektrocutie |
| Werkgebied | 150 m² |
| Vervangbare lamp | Ja |
| Netspanning | 2800 V |
| Type UV-straling | UV-A |
| Verwijderbare lade | Ja |
| Vermogen | 0 W |
| Materiaal | Brandwerend ABS |