
Deze stekkerdoos met 4 stopcontacten biedt een moeiteloze oplossing om meerdere apparaten tegelijkertijd aan te sluiten, zodat ze altijd van stroom voorzien zijn en klaar voor gebruik.
Uitgerust met een kabel van 1,5 meter, biedt het de flexibiliteit en het bereik dat je nodig hebt voor elke opstelling. Het geaarde ontwerp verhoogt de veiligheid door elektrische gevaren te voorkomen, waardoor het betrouwbaar is voor dagelijks gebruik.
Zijn smetteloze witte kleur past moeiteloos bij elke inrichting en zorgt voor een strak en onopvallend uiterlijk. Plug gewoon je apparaten in, van lampen tot opladers, en geniet van ononderbroken connectiviteit.
| Merk | Perel |
| Model | EB4N |
| Primaire kleuren | Wit |
| Diepte van het product | 8.5 cm |
| Hoogte van het product | 5 cm |
| Breedte van het product | 24 cm |
| Gewicht Product | 324 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Wit |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 4 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Nee |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3500 W |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |