
Ervaar probleemloze stroomverdeling met de 4-voudige stekkerdoos, ontworpen met een IP44-classificatie voor optimale stof- en waterbestendigheid. Betrouwbaar gebouwd, heeft hij een kabel van 1,5 meter voor flexibele plaatsing en randaarde voor extra veiligheid.
Profiteer van een robuuste constructie, perfect voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Sluit je apparaten met vertrouwen aan, wetende dat het systeem stabiele stroom levert in wisselende omgevingen. Of je nu gereedschap of elektronica van stroom voorziet, deze stekkerdoos zorgt moeiteloos voor een betrouwbare stroomtoevoer.
| Merk | Perel |
| Model | EBP04WP-G |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Geel |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 11 cm |
| Breedte van het product | 40 cm |
| Gewicht Product | 615 g |
| IP waarde | IP44 |
| Plaats van gebruik | Binnen en buiten |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Extra materiaal | Polycarbonaat TPR |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05RR-F 3G1.5 |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Randaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Aantal stopcontacten type E | 4 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type F (Duits - Schuko) |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Nee |
| Beperkingen | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F | 4 |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Nee |
| Materiaal | Neopreen (PC-rubber) |