
De stekkerdoos met 5 stopcontacten, schakelaar en overbelastingsbeveiliging biedt een veelzijdige en veilige oplossing voor al je elektrische behoeften. Het compacte ontwerp zorgt ervoor dat hij moeiteloos in elk huis of kantoor past.
Elk van de vijf stopcontacten heeft aarding, wat de veiligheid verbetert. Met de ingebouwde schakelaar heb je volledige controle, zodat je makkelijk alle aangesloten apparaten tegelijk kunt uitschakelen en zo energieverspilling minimaliseert.
Overbelastingsbeveiliging zorgt ervoor dat je apparaten beschermd zijn tegen stroompieken, wat je een gerust gevoel geeft. De strakke zwarte afwerking past bij elke interieurstijl en doet denken aan een betrouwbare beschermer van je elektronica.
| Merk | Perel |
| Model | EWS5B |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 37 cm |
| Breedte van het product | 10 cm |
| Gewicht Product | 382 g |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Type kabel | Aansluitsnoer |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zwart |
| Materiaal (Detail) | PP (Polypropyleen/polypropeen) |
| Maximale Elektrische Spanning | 230 V |
| Aantal Contacten | 5 |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Met Overbelastingbeveiliging | Ja |
| Maximale Stroomsterkte | 16 A |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Met Aan/Uitschakelaar | Ja |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Met Kinderbeveiliging | Ja |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Vorstbestendig | Nee |
| Binnen/buitengebruik | Binnen |
| Maximale Aansluitvermogen | 3500 W |
| Overspanningsbeveiliging | Ja |
| Type Aarding | Penaarde |
| Materiaal | Kunststof |