
Deze krachtige 50 W LED-schijnwerper verlicht met gemak buitenruimtes met helder neutraalwit licht, perfect voor alle weersomstandigheden.
Met een stevige zwarte behuizing beschermt het tegen weer en wind. De energiezuinige LED-technologie zorgt ervoor dat het lang meegaat en verlaagt je energiekosten flink.
Perfect om je tuin, oprit of parkeerterrein te verlichten, en dankzij de verstelbare beugel is de installatie een fluitje van een cent. Het directe licht zet elk buitenproject in de spotlight met maximale helderheid en minimaal energieverbruik.
| Merk | Perel |
| Model | LEDA7005NW-B |
| Kabellengte | 0.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 56 mm |
| Hoogte van het product | 167 mm |
| Breedte van het product | 188 mm |
| Gewicht Product | 820 g |
| IP waarde | IP65 |
| Type lamp | led |
| Plaats van gebruik | Alleen buitenshuis |
| Ingangsfrequentie bereik | 50 Hz |
| Type montage | Montagebeugel |
| Extra materiaal | Glas |
| Lichtstroom | 3500 lm |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kleur van LED's | Wit |
| Dimbaar | Nee |
| Aantal leds | 70 |
| Nominale levensduur | 25000 h |
| Energieklasse | F |
| Kleurtemperatuur | 4000 °K |
| Kleur van LED's gedetailleerd | Neutraal wit |
| LED type | COB |
| Totaal nominaal vermogen | 50 W |
| Aantal schakelcycli | 15000 |
| Vermogensfactor (Pf) | 0.9 |
| Maximale starttijd | 0.5 s |
| Maximale opwarmtijd | 1 s |
| Verstelbare beugel | Ja |
| Bewegingssensor | Nee |
| Vermogen per LED | 0.66 W |
| Maximale nominale spanning LED module | 240 V |
| Minimale nominale spanning LED module | 220 V |
| Vervangbare leds | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Waterbestendig | Ja |