
Met deze grijper van 76 cm kun je moeiteloos spullen van de grond of uit lastig bereikbare plekjes pakken. Gemaakt van hoogwaardig aluminium, biedt die kracht en duurzaamheid voor dagelijks gebruik.
Perfect om dingen uit krappe hoeken te halen of iets veilig van een hoge plank te pakken. De ergonomisch ontworpen handgreep ligt lekker in de hand, terwijl de stevige kaken ervoor zorgen dat dingen goed vast blijven zitten.
Of je nu een sleutel onder de bank zoekt of een boek van een hoge plank wilt pakken, deze grijper biedt een handige en efficiënte oplossing voor elke taak.
| Merk | Perel |
| Model | EGRIP01 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart,Geel |
| Diepte van het product | 3.5 cm |
| Hoogte van het product | 12.5 cm |
| Breedte van het product | 76 cm |
| Gewicht Product | 119 g |
| Extra materiaal | PP (polypropyleen),Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Materiaal | Aluminium |