
Deze 8-kanaals HD CCTV hybride recorder levert een geweldige beeldkwaliteit en werkt met TVI, AHD, HD-CVI en analoge apparaten. Dankzij de H.265+ compressie zorgt deze recorder voor efficiënte codering en langere opnametijden, waardoor je meer uit je harde schijf haalt.
Scan gewoon de QR-code met je mobieltje of tablet om gebruik te maken van de P2P cloud technologie. Met de Guarding Vision app kun je eenvoudig je bewakingssysteem op je mobiel bekijken, waar je ook bent.
De recorder is ontworpen om maximaal 8 HD-camera's te ondersteunen, maar je kunt ook nog 4 extra 6 megapixel IP-camera's aansluiten. Dankzij deze veelzijdigheid heb je een robuuste en aanpasbare beveiligingsoplossing.
| Merk | EtiamPro |
| Model | EDVR208 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 32 cm |
| Hoogte van het product | 4.8 cm |
| Breedte van het product | 38 cm |
| Gewicht Product | 2.775 kg |
| Stroomverbruik vermogen | 12 W |
| Aantal kanalen | 8 |
| Toepassingen harde schijf | Sata I |
| Maximale Werktemperatuur | 50 °C |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Maximale videobitsnelheid | 6 Mbit/s |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DDNS,DHCP,DNS,HiLookVision,HTTPS,iSCSI,NFS,NTP,ONVIF,PPPoE,SADP,SMTP,TCP/IP,UPnP |
| Minimale videobitrate | 32 kbit/s |
| Videocompressie | H. 265 Pro+ / H. 265 Pro / H. 265 / H. 264+ / H. 264 |
| Compressiesnelheid audio | 64Kbps(G.711) |
| Videoformaat | HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Spanningsbereik voeding | 120 V |
| Verbinding op afstand | 64 |
| Aantal stuur-ingangen | 8 |
| Dual stream | Ja |
| Aantal video-ingangen | 8 |
| Opname type | Digitaal |
| Stream type | Video,Video & audio |
| Materiaal | ABS |