
Scherpe beelden en naadloze connectiviteit komen samen in deze krachtige 8-kanaals IP-netwerk videorecorder. Geen gedoe met kabels, de plug & play PoE-interfaces maken installatie makkelijk en snel. De dual-OS architectuur biedt een stevige en betrouwbare bescherming voor je infosysteem.
Met het geavanceerde H.265+ decoderingsformaat geniet je van efficiënter gebruik van je bandbreedte en opslagcapaciteit. Je kunt tot 8 IP-camera's aansluiten voor volledige bewaking, zowel binnen als buiten. De ondersteuningsopties bieden tweekanaals weergave bij 8MP en tot acht kanalen bij 2MP, altijd met scherpe details en soepel beeld.
Met de handige Guarding Vision app voor iOS en Android heb je de beveiliging letterlijk in de palm van je hand. Of je nu onderweg bent of thuis, met de app kun je live feeds bekijken, opnames terugkijken en bewegingswaarschuwingen ontvangen.
Het is super simpel om alles onder controle te houden met functies zoals continu opnemen, instelbare opnameschema's en bewegingsdetectie. En je bestanden veilig opslaan of back-ups maken is een makkie dankzij de USB-station integratie.
| Merk | EtiamPro |
| Model | ENVR208 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 31.5 cm |
| Hoogte van het product | 5.2 cm |
| Breedte van het product | 38.5 cm |
| Gewicht Product | 3 kg |
| Ingangsfrequentie bereik | 50/60 Hz |
| Stroomverbruik vermogen | 15 W |
| Aantal kanalen | 8 |
| Toepassingen harde schijf | Sata II |
| Maximale Werktemperatuur | 55 °C |
| Smart compatibiliteit | Autonoom |
| Voeding via Ethernet (PoE) | Ja |
| Netwerkinterface | 1 RJ-45, 10/100 Mbps zelfaanpassend |
| Netwerkprotocol | DDNS,DHCP,DNS,HTTPS,HTTPS ik-Connect,iSCSI,NFS,NTP,SMTP,TCP/IP,UPnP,UPnP™ |
| Maximaal stroomverbruik PoE | 120 W |
| Minimale_werk_temperatuur | -10 °C |
| Maximale bedrijfsvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid | 10 % |
| Opname type | Analoog |
| Materiaal | ABS |