
Maximaliseer je energie-efficiëntie met deze stekkerdoos met 8 stopcontacten, een geïntegreerde schakelaar en stevige overbelastingsbeveiliging. Gemaakt in stijlvol zwart en uitgerust met een aardingspin, belooft het zowel veiligheid als esthetische aantrekkingskracht.
Geniet van naadloze, gelijktijdige connectiviteit op meerdere apparaten zonder angst voor stroompieken. Door het compacte ontwerp is het perfect voor zowel thuis als op kantoor. Geschikt voor alles, van laptopladers tot lampen, het vereenvoudigt je tech-setup.
De ingebouwde schakelaar biedt eenvoudige controle over alle verbonden apparaten, waardoor je energie bespaart en het gemak vergroot. Met de extra laag overbelastingsbeveiliging zorgt het ervoor dat je elektronica beschermd is tegen mogelijke elektrische bedreigingen.
| Merk | Perel |
| Model | EWS8B |
| Kabellengte | 1.5 m |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 5 cm |
| Hoogte van het product | 4 cm |
| Breedte van het product | 38.5 cm |
| Gewicht Product | 440 g |
| IP waarde | IP20 |
| Plaats van gebruik | Alleen binnenshuis |
| Maximaal vermogen | 3500 W |
| Type montage | Vrijstaand |
| Type netstekker | Type E/F (Frankrijk/Duitsland) |
| Type kabel | H05VV-F 3G1.5 |
| Met montagetoebehoren | Nee |
| Lengte Snoer/Kabel | 1.5 m |
| Accu's/batterijen vereist | Nee |
| Accu's/batterijen inbegrepen | Nee |
| Accu's/batterijen ingebouwd | Nee |
| Type Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | Stekkerdoos |
| Type Aarding | Penaarde |
| Stroomsterkte | 16 A |
| Spanning VAC | 230 V AC |
| Aantal draden | 3 |
| Aantal aansluitingen | 8 |
| Aantal stopcontacten type E | 8 |
| Kabeldoorsnede | 1.5 mm² |
| Type stopcontact | Type E (Frankrijk) |
| Waterbestendigheid | Niet waterdicht |
| USB | Nee |
| Bescherming tegen overbelasting | Ja |
| Vorstvrij | Nee |
| Indicatielampje | Ja |
| Kinderbescherming | Ja |
| Piekspanningsbeveiliging | Nee |
| Kabel organisator | Nee |
| Zekeringsbescherming | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja |
| Materiaal | Polypropyleen |