
De 8P DIL IC VOET 300MIL is een veelzijdige en compacte geïntegreerde schakeling, ideaal voor allerlei elektronische toepassingen. De dual in-line behuizing zorgt voor gemakkelijke installatie en betrouwbare verbindingen.
Met een penafstand van 300 mil past het moeiteloos in de meeste standaard sockets, waardoor het gedoe van het componentenlayouten op printplaten vermindert. Of je nu aan het prototypen bent of geavanceerde systemen ontwerpt, de precieze constructie zorgt voor consistente prestaties.
De robuuste constructie van de IC belooft een lange levensduur, zelfs in veeleisende omgevingen, waardoor het een betrouwbare keuze is voor consistente en effectieve elektronische oplossingen.
| Merk | Velleman |
| Model | 8P |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Extra kleuren | Groen |
| Diepte van het product | 10.03 mm |
| Hoogte van het product | 8.68 mm |
| Breedte van het product | 10.01 mm |
| Gewicht Product | 0.5 g |
| Type montage | Through hole |
| Aantal Contacten | 8 |
| Spanning VAC | 250 V AC |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 105 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -55 °C |
| Maximale nominale stroomsterkte | 1 A |
| Afwerking | Vertind |
| Afwerking binnencontact | Fosforbrons |
| Contact materiaal | Koper |
| Minimum bestendige rms spanning | 1000 V |
| Minimale isolatieweerstand | 1000 MΩ |
| Maximale contactweerstand | 20 mΩ |
| Maximale insteekkracht | 340 g |
| MIL | 300 |
| Minimale uittrekkracht | 50 g |
| Type contact | Veer |
| Brandbaarheid | UL 94 V-0 |
| Type pen | Gestempeld |
| Enkele strip | Nee |
| IC-aansluitingstype | DIL |
| Pitch | mm |
| Materiaal | Glasgevulde thermoplast (PBT) |