
ABS-filament in 1,75 mm met een gewicht van 750 g en biedt supersterke kwaliteiten voor je 3D-printprojecten. Dankzij de stootvaste eigenschap is het materiaal perfect om stevige en duurzame objecten mee te maken.
Dit thermoplastisch polymeer is superlicht en combineert duurzaamheid met gebruiksgemak. ABS is geschikt om gereedschap, speelgoed en allerlei gebruiksvoorwerpen mee te maken, en je kunt het op een creatieve manier gebruiken waar je stevigheid nodig hebt.
Met een iets hogere printtemperatuur dan gemiddeld ABS-filament, kan dit draad extra sterke en duurzame 3D-objecten maken. De stabiliteit tijdens het printen en de fysieke eigenschappen maken het een veelzijdige keuze voor veeleisende toepassingen.
| Merk | Velleman |
| Model | ABS175N07 |
| Primaire kleuren | transparant |
| Extra kleuren | Zwart |
| Breedte van het product | 5.5 cm |
| Gewicht Product | 750 g |
| Diameter eenheid | 20 cm |
| Aantal stuks | 1 |
| Slagkracht per vierkante meter | 36 kJ |
| Biologisch afbreekbaar | Nee |
| Maximale printtemperatuur | 270 °C |
| Minimale printtemperatuur | 220 °C |
| Soortelijk gewicht | 1.03 g/cm³ |
| Spanning bij breuk | 9 % |
| Haspel | Ja |
| Diameter draad | 1.75 mm |
| Materiaal | ABS |
| Type draad | ABS |