
Ervaar de veelzijdigheid met de aluminium combinatieladder, type ATLANTA. Dit 2,3 meter wonder heeft 2 x 8 stevige treden, perfect voor allerlei taken.
Verander het moeiteloos tussen een traditionele ladder en een uitschuifladder voor naadloze aanpasbaarheid. De stevige aluminium constructie zorgt voor betrouwbaarheid en blijft toch licht van gewicht, zodat je het makkelijk kunt meenemen.
Perfect voor binnenrenovaties of buiten tuinprojecten, deze ladder is je betrouwbare partner om met vertrouwen en gemak nieuwe hoogtes te bereiken.
| Merk | Facal |
| Model | FAC-ATL230-2 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Rood |
| Diepte van het product | 18 cm |
| Hoogte van het product | 230 cm |
| Breedte van het product | 89 cm |
| Gewicht Product | 12 kg |
| Opgevouwen hoogte | 230 cm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Telescopisch | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Metaal |
| Hoogte Ongevouwen | 370 cm |
| Maximale werkingshoogte | 456 cm |
| Breedte van ladderbalkprofiel | 25 mm |
| Diepte van schaalbundelprofiel | 65 mm |
| Antislipschoenen | Ja |
| Aantal treden | 2 x 8 |
| Splijtbeveiliging | Riemen |
| Dynamisch haken | Ja |
| Aantal secties | 2 |
| Positie trappenhuis | Ja |
| Antischroefdraadaanslag | Ja |
| Stalen veiligheidshaken | Ja |
| Inschuifbare bovenpoten | Ja |
| A-frame positie | Ja |
| Veiligheidsnorm | EN 131 |
| Materiaal | Aluminium |