
Deze aluminium opbergkoffer van Perel, met een formaat van 460 x 335 x 110 mm en een inhoud van 16,9 liter, biedt de perfecte mix van lichtgewicht ontwerp en stevige bescherming. Ideaal voor het veilig opbergen van papieren en documenten, of als draagbare opbergoplossing voor waardevolle spullen.
De verstevigde en afgeronde hoeken maken 'm extra duurzaam, terwijl cijfersloten zorgen voor betrouwbare veiligheid. Dankzij het elegante en minimalistische design is deze koffer niet alleen functioneel, maar ook stijlvol. Daardoor is 'ie geschikt voor van alles, van op kantoor tot voor persoonlijk gebruik.
| Merk | Perel |
| Model | 1819-18 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Grijs |
| Diepte van het product | 335 mm |
| Hoogte van het product | 110 mm |
| Breedte van het product | 460 mm |
| Gewicht Product | 2383 g |
| Binnenbreedte | 445 mm |
| Inwendige diepte | 320 mm |
| Inwendige hoogte | 98 mm |
| Verstelbare compartimenten | Nee |
| Met handgrepen | Ja |
| Verwijderbare compartimenten | Nee |
| Inhoud volume | 16.9 l |
| Aantal compartimenten | 1 |
| Type slot | Aluminium grendels,Combinatieslot,Koffersluiting |
| Opvouwbaar handvat | Ja |
| Schouderriem | Ja |
| Maximale belasting | 5 kg |
| Met wielen | Nee |
| Extra kleuren gedetailleerd | Metallic zilver |
| Trolley functie | Nee |
| Gereedschapspaneel | Ja |
| Waterdicht | Nee |
| Type hoek | Versterkt,Afgerond |
| Telescopische handgreep | Nee |
| Materiaal | Aluminium |