
De analoge paneelmeter geeft nauwkeurige AC-voltagemetingen tot 300V AC, en heeft een compact ontwerp van 70 x 60mm. Ideaal om te integreren in elektronische instrumenten, schakelkasten en voertuigen.
Uitgerust met een bewegende spoel en een nulsteller zorgt het voor een nauwkeurigheid van klasse 2.5, wat het betrouwbaar maakt voor allerlei toepassingen. De stevige constructie van de meter beschermt tegen zware omstandigheden, waardoor duurzaamheid en consistente prestaties gegarandeerd zijn.
| Merk | Hope Sun |
| Model | AVM70300 |
| Primaire kleuren | Wit |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 36.7 mm |
| Hoogte van het product | 60 mm |
| Breedte van het product | 70 mm |
| Gewicht Product | 70 g |
| Type display | Analoog |
| Ingangsspanning VAC | 300 V |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10 °C |
| Nauwkeurigheidsklasse | 2,5 |
| Bewegende spoel | Ja |
| Nul stelschroef | Ja |