
Met zorg gemaakt, de BRIEVENBUS RIO in zilver heeft een strak design en stevige constructie. De afmetingen van 27 x 39,5 x 10 cm zijn een ideale mix van stijl en functionaliteit.
Ideaal voor thuis of op kantoor, deze brievenbus zorgt ervoor dat je post veilig blijft dankzij het betrouwbare slotmechanisme. De ruime binnenkant biedt genoeg plek voor brieven, tijdschriften en kleine pakketten, waardoor het de betrouwbare bewaker van je post is.
De weerbestendige afwerking weerstaat barre omstandigheden en belooft een lange levensduur. De minimalistische zilveren glans past bij elke buitenkant en voegt een moderne uitstraling toe, terwijl het ook aan praktische behoeften voldoet.
| Merk | Perel |
| Model | BG10003 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 270 mm |
| Hoogte van het product | 395 mm |
| Breedte van het product | 100 mm |
| Gewicht Product | 1953 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Zilver |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aantal sleutels | 2 |
| Positie Inworpopening | Bovenzijde |
| Positie Post Uitname | Voorzijde |
| Met Brievenbuspaal | Nee |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Ja |
| Breedte Inwerpopening | 23 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | Muurmontage/wandmontage,Vloermontage |
| Deurpositie | Voorzijde |
| Materiaal | Metaal |