
De BRIEVENBUSPAAL - ZWART is een strakke en moderne oplossing om je brievenbus stevig te monteren. Hij is gemaakt van duurzame, weerbestendige materialen, wat zorgt voor een lange levensduur en stabiliteit, en beschermt je post in elk seizoen.
De stevige zwarte afwerking zorgt niet alleen voor een stijlvolle look, maar beschermt ook tegen roest en vervagen, zodat je buitenruimte er altijd tiptop uitziet. De paal is makkelijk te installeren, past bij verschillende postbussen en is ontworpen om slechte weersomstandigheden te weerstaan.
Of je 'm nou in de tuin of langs de oprit plaatst, deze brievenbuspaal combineert functie en stijl moeiteloos. Perfect voor standaard of op maat gemaakte installaties, het maakt het ophalen van de post een makkie.
| Merk | Perel |
| Model | BG22003 |
| Primaire kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4.5 cm |
| Hoogte van het product | 150 cm |
| Breedte van het product | 4.5 cm |
| Gewicht Product | 2930 g |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal (Detail) | RVS/ Inox (roestvrij staal) |
| Binnen/buitengebruik | Buiten |
| Afwerking | Gecoat |
| Eigenschap Materiaal | Corrosiebestendig |
| Met Bevestigingsmateriaal | Ja |
| Positie Inworpopening | Anders |
| Positie Post Uitname | Anders |
| Met Brievenbuspaal | Ja |
| Met Krantenrol | Nee |
| Met Slot | Nee |
| Breedte Inwerpopening | 0 cm |
| Installeren (Plaatsen van) | In de grond |
| Materiaal | Metaal |