
Ervaar de stevigheid van de CODEKLAVIER met zijn 2 relaisuitgangen, ontworpen voor maximale weerstand tegen vandalisme. De stevige behuizing is gemaakt om zware omstandigheden te doorstaan, wat zorgt voor ononderbroken prestaties en duurzaamheid.
Perfect voor omgevingen waar veiligheid en duurzaamheid voorop staan, biedt de CODEKLAVIER betrouwbare controle met zijn dubbele relaisuitgangen. Het vandalismebestendige ontwerp zorgt voor gemoedsrust en voorkomt ongeoorloofd geknoei.
Met een intuïtieve interface kun je het systeem gemakkelijk beheren en bedienen. Geavanceerde technologie minimaliseert de onderhoudsbehoeften, waardoor het zowel een kosteneffectieve als efficiënte keuze is voor veeleisende toepassingen.
| Merk | EtiamPro |
| Model | HAA9350 |
| Primaire kleuren | Grijs |
| Extra kleuren | Zwart |
| Diepte van het product | 4.6 cm |
| Hoogte van het product | 12.5 cm |
| Breedte van het product | 7.9 cm |
| Gewicht Product | 530 g |
| IP waarde | IP66 |
| Type lamp | led |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Talen van de handleiding | Engels |
| Type montage | Opbouw |
| Weerbestendig | Ja |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Donkergrijs (charcoal) |
| Ingangsspanning VDC 2 | 12 V |
| Materiaal | Roestvrij staal |