
De COLLOMIX MENGSTAAF TYPE LX biedt precisiemixen met een diameter van 120 mm en een M14-aansluiting voor gemakkelijke bevestiging, waardoor hij naadloos aansluit op de meeste menggereedschappen.
Ontworpen voor efficiëntie, de geoptimaliseerde messenstructuur verkort de mengtijd en vermindert het energieverbruik. Perfect voor het mengen van alles, van verf tot pleisters, en garandeert iedere keer weer een consistente en soepele mix.
Ervaar de perfecte balans tussen duurzaamheid en prestaties, want de hoogwaardige constructie kan veelvuldig gebruik aan zonder in te boeten op resultaten. Het eenvoudige bevestigingssysteem zorgt ervoor dat je bijna geen tijd kwijt bent aan de installatie, zodat je je moeiteloos kunt concentreren op je taak.
| Merk | Collomix |
| Model | COLX120M14 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 900 g |
| Diameter eenheid | 120 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | M14 |
| Maximaal mengvolume | 25 kg |
| Minimaal mengvolume | 25 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 700 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 14 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 600 r/min |
| Model cementmenger | LX 120 M |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |