
De COLLOMIX MENGSTAAF TYPE MKN is ontworpen voor hoge prestaties, met een diameter van 120 mm en een M14 negatieve schroefdraad.
Deze stevige professionele mengstaaf is ontworpen met drie tegen de klok in draaiende mengbladen, waardoor hij perfect is voor het gemakkelijk verwerken van vloeibare en romige materialen.
Ideale toepassingen zijn onder andere gipspleister, verf en met vezels gevulde materialen, waarmee je iedere keer weer een glad en consistent mengsel krijgt.
Gebouwd voor duurzaamheid, vereenvoudigt dit gereedschap je mengproces, waarbij efficiëntie en betrouwbaarheid worden gecombineerd voor geweldige resultaten.
| Merk | Collomix |
| Model | COMKN120M14 |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 590 mm |
| Gewicht Product | 1200 g |
| Diameter eenheid | 120 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | M14 |
| Maximaal mengvolume | 25 kg |
| Minimaal mengvolume | 15 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 600 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 14 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 400 r/min |
| Model cementmenger | MKN 120 M |
| Type rotatie | In tegenwijzerzin |
| Materiaal | Metaal |