
De COLLOMIX MENGSTAAF TYPE MM met een diameter van 85 mm is ontworpen voor nauwkeurig mengen in kleine hoeveelheden tegellijm, hechtingsmortel en voegmortel.
Specificaties:
Gebruik:
Deze roerspaan verandert een gewone boormachine in een veelzijdige mixer, en biedt het gemak en de efficiëntie die je nodig hebt voor kleinschalige bouwwerkzaamheden.
| Merk | Collomix |
| Model | COMM085S |
| Primaire kleuren | Blauw |
| Hoogte van het product | 400 mm |
| Gewicht Product | 350 g |
| Diameter eenheid | 85 mm |
| Primaire gedetailleerde kleuren | Turkoois |
| Aantal stuks | 1 |
| Aansluiting mixer | M14 |
| Maximaal mengvolume | 10 kg |
| Minimaal mengvolume | 5 kg |
| Maximale rotatiesnelheid | 900 r/min |
| Minimum spanwijdte boorhouder | 10 mm |
| Minimum rotatiesnelheid | 700 r/min |
| Model cementmenger | MM 85 S |
| Type rotatie | In wijzerzin |
| Materiaal | Metaal |